אודות

גוון בצבע” מתמחה בצביעת אלומיניום וכל סוגי החומרים. הצביעה בהתזה נעשית באתר הלקוח, ללא פירוק והרכבה ככה שזה נעשה ביעילות ובמהירות, עם חמש שנות אחריות.

בעזרת פתרונותינו מהיום הדברים הולכים להיראות אחרת. איתנו תוכלו לחסוך עלויות ולשנות דברים, כמובן עם שמירה על חוקי העזר העירוניים.

אנו עובדים עם חומרים איכותיים ועם מגוון עשיר של צבעים אשר מיובאים מגרמניה ומכל סוגי המניפות, הנותנים מראה חדשני ומרהיב.

השיטה שלנו:

חברתנו נותנת מענה לפן העסקי וגם לפן הפרטי, הפתרון שלנו לחידוש בצביעה בהתזה חוסך עלויות גבוהות. כיוון שאין צורך לפירוק של היחידה או החלפת היחידה בחדש. אנו מבצעים את עבודת הצביעה כמעט בכל שלב אך העדיפות לפני אכלוס או ריהוט.

מידע טכני:

השיטה שלנו מאפשרת צביעה בהתזה באתר הלקוח  ללא פירוק והרכבה וברמת גימור גבוהה.

עם 5 שנות אחריות

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:
איכות מדויקת וביצוע מהיר 
 
באמצעות ציוד מיוחד להתזת צבע, אנו מציעים שירות לצביעת ברזל, צביעת אלומיניום, צביעת מטבחי עץ. אנו מסוגלים לכסות משטחים גדולים או קטנים בצבע, בהתזה מדויקת ובלתי מתפשרת.

אנו עובדים אך ורק עם צבעים מעולים, המיועדים לצביעה בהתזה, צבעים המיוצרים בגרמניה ובעלי כושר אחיזה מושלם לכל משטח רצוי. 

ללא כל קושי נוכל לבצע עבורכם צביעה של מעקות, דלתות או כל דבר אחר. יש לכם חשק לחדש את המטבח ואתם רוצים פתרון חסכוני בכסף ובזמן, אך כזה שמספק מענה מרהיב?

נוכל להציע לכם שירות מושלם של צביעת ארונות מטבח. כל סוגי העבודות מבוצעות בגימור מעולה באתר הלקוח. אנו מגיעים עד אליכם, מבצעים את כל ההכנות במהירות (לא צריך לפרק דלתות או להסיר חלקים) וניגשים מיד לעבודה. 

הופכים את הכל לחדש ומרשים
אנו מתמחים בצביעה על כל משטח ובכל מקום. אנו מגיעים לביתכם, למשרד שלכם, למפעל שלכם, מבצעים את הכל במהירות כך שתוכלו לחזור לשגרה חיש קל. יש לכם גדר מברזל?

יש לכם תשתית מפלדה או מכל חומר אחר? אנו עוסקים בצביעה של משקופי אלומיניום, תריסים, צביעת ברזל או עץ וכל חומר מקובל אחר.