אלומיניום

תוכן עניינים

עבודות צביעה בהתזה

תהליך צביעת אלומיניום

תהליך צביעת אלומיניום בהתזה הוא אחד השירותים הפופולאריים ביותר שלנו, אבל אי פעם עצרתם לשאול את עצמכם איך הוא באמת קורה? על מנת לספק לכם הצצה אמיתית אל מאחורי הקלעים, הכנו עבורכם את הכתבה הזו. ממש כאן מטה תוכלו למצוא את כל השלבים שהאלומיניום שלכם עובר בדרך להיות צבוע ואסתטי.

שלב 1 – הבנת הצרכים ובחירת הצבעים

עוד לפני שאנחנו מתחילים בעבודה חשוב לנו לשבת אתכם, הלקוחות, ולוודא שהעבודה שלנו עונה על כל הצרכים שלכם. אתם תהיו אלו שתבחרו את הצבע שאיתו נעבוד, ונשמח לדעת למה האלומיניום ישמש והיכן הוא יותקן בכדי שנוכל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

שלב 2 – הכנת המשטח וסביבת העבודה

לאחר שהבהרנו את כל החלקים החשובים, נוכל כמעט להתחיל. רגע לפני שנפעיל את מכונת ההתזה,‌‌אנחנו צריכים להכין את המשטח עצמו ואת הסביבה בה אנחנו עובדים. נשייף את האלומיניום, נוריד ממנו‌‌ לכלוכים ושמנים מהעבר עד להגעת מרקם אחיד . בנוסף , במידה ויש חורים באלומיניום\שקעים אנו נסגור אותו עם שפכטל המיועד לאלומיניום , נשייף ונוודא שהוא נותר חלק ומוכן לצביעה מלאה. בנוסף, נמגן את סביבת העבודה שלנו באמצעות‌‌ משטחי ני‌ילון‌ או ניירות על מנת ‌לוודא שאנחנו לא ‌מותירים שאריות צבע במקומות לא רצויים.‌

שלב 3 – נתחיל בהתזה!

כעת, אחרי שמיגנו את כל מה שצריך, אפשר להתחיל בעבודה. באמצעות מכשיר ההתזה, המבוסס על פעולות לחץ אוויר, אנחנו יכולים להעניק לכל משטח אלומיניום חיים חדשים בצבע. נבצע את הפעולה בקפידה, תוך שאנחנו שומרים על שכבת צבע אחידה לכל אורכו ורוחבו, במטרה להגיע לתוצאה האסתטית ביותר.

שלב 4 – רגע של ייבוש

בעת סיום הצביעה, נצטרך להשאיר את המשטח להתייבש. בסופו של דבר, צבע בהתזה הוא עדיין צבע, והוא יקבל את צורתו הסופית רק לאחר שהוא יתייבש בצורה מלאה.

שלב 5 – סיימנו!

זהו! העבודות הסתיימו ואתם יכולים ליהנות ממשטח האלומיניום שלכם באופן חופשי. חשוב לזכור כי ניתן לבצע את עבודה זו על כל סוגי משטחי האלומיניום, גם כאלו שמשמשים אתכם באופן יום יומי. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בביצוע עבודות מסוג זה בכל עת, תוך שהוא עושה שימוש בכלים החדשניים ביותר בשוק.

צביעת שער אלומיניום

צביעת אלומיניום קירות מסך

פרוייקט צביעה באולמות אירועים

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​: