ברזל

תהליך צביעת מתכת בהתזה

צביעת מתכת בהתזה היא אחת השיטות הפופולאריות לצביעת מתכות עבור שימושים שונים, בעיקר בזכות מהירות הפעולה והמחיר הנוח שלה. אם גם אתם עומדים בפני הליך צביעת מתכת בהתזה, חשוב שתכירו את שלבי התהליך שיאפשרו לכם להנות מקיר או משטח צבוע בצורה מושלמת. במיוחד עבורכם, הלקוחות שלנו, הכנו את המאמר הזה שיסכם לכם מה בדיוק קורה בתהליך צביעת מתכת בהתזה.

שלב 1 – בחירת הצבע

אין ספק כי שלב בחירת הצבע הוא אחד השלבים הכיפיים ביותר בתהליך, וגם השלב שבו אתם נכנסים לתמונה. עוד לפני שנצא לדרך, יהיה עליכם לבחור בצבע שמתאים בדיוק עבור הצרכים שלכם. בוודאי תשמחו לשמוע כי כיום קיימים מגוון רחב של צבעי מתכת, כך שאתם לא צריכים להתפשר על שום דבר, אפילו לא על רמת המגוון.

שלב 2 – הכנסת הצבע אל מכשיר ההתזה

בכדי להגיע לרמת הגימור הגבוהה של צביעת מתכות בהתזה, יהיה עלינו להכניס את הצבע הנבחר את המכונה שלנו. מדובר בפעולה פשוטה עבור אנשי המקצוע שלנו, שישמחו לעשות אותה במהירות הגבוהה ביותר על מנת שנוכל להתחיל בעבודות. בנוסף, בשלב זה ננקה את המתכת המיועדת לצביעה ונסיר ממנה כל דבר שעלול לפגום בתוצאה הסופית שלנו.

שלב 3 – נתחיל בעבודה!

הצוות שלנו משתמש במכשיר מיוחד, הפועל על פי עיקרון של לחץ אוויר, שמאפשר התזה עקבית ורציפה של הצבע הנבחר. כך נוכל להימנע מסימנים של מברשת הצבע על פני המתכת או מבלאי אפשרי שלא בעקבות כך. באמצעות הפעלה רציפה של המכונה על פני המתכת נוכל לצבוע אותה בצורה קפדנית ואסתטית.

שלב 4 – בואו קצת נתייבש

כמו כל עבודת צבע, גם עבודת צבע בהתזה צריכה מעט להתייבש לפני שתוכלו להעביר אותה ממקום למקום או לעשות בה שימוש כלשהו. אנחנו יודעים שבשלב הזה אתם כבר כנראה קצת חסרי סבלנות, אבל תאמינו לנו שאנחנו אומרים לכם – זה שווה את זה.

שלב 5 – סיימנו!

זהו! סיימנו! תהליך צביעת המתכת בהתזה שלכם נגמר, ועכשיו אתם יכולים להנות ממתכת צבועה ואסתטית למשך תקופה ארוכה.

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​: