חידוש חלונות – חידוש צבע חלונות

בזכות החלונות אנו יכולים ליהנות מהנוף שבחוץ

בזכות החלון אנו יכולים גם לשמור על סביבה פנימית מבוקרת, חימום אי קירור לפי הצורך. אך מה עושים כאשר צבעו של החלון כבר לא מרהיב כבעבר? הפתרון המתבקש הינו חידוש חלון וצביעתו בצבע חדש. 

חברת גוון בצבע מתמחים בצביעה של חלונות, מסגרות ופרופילים מכל סוג. מציעים שירות איכותי של צביעת שערי מתכת וצביעת גדרות בכל גובה ובכל היקף. אז למה אתם מחכים? חידוש חלונות הולך להאיר לכם מחדש את עיצוב הבית!

כשמדובר בחידוש צבע חלונות – לא צובעים זגוגיות 

חשוב לציין כי כאשר אנו מציעים שירות חידוש צבע חלונות, לא מדובר בצביעה של הזגוגית עצמה. אין ספק כי חלונות מסוג ויטראז’ יכולים להיות יפים מאוד, אבל מרבית האנשים אינם רוצים להתגורר בבית בסגנון הקתדרלה. צביעת חלון כפי שאנחנו רואים אותה כוללת את הפרופיל, כלומר המסגרת של החלון. 

ברשותנו מבחר עצום של צבעים, שמהם תוכלו לבחור בדיוק בטעם שלכם. תוכלו להתאים את הצבע והגוון שיאירו את סביבתכם באור חדש, יפה להפליא. תוכלו להזמין צביעת שערי מתכת בצבע תואם וכן צביעת גדרות, משקופים או דלתות. 

צבע חדש, בהתזה 
לאחר שהבהרנו כי צביעת חלון איננה צביעה של זגוגית כי אם של המסגרת, נבקש להדגיש עוד דבר חשוב. 

אם סברתם כי את החלון צובעים במברשת ובצבע נוזלי, הרי שהדבר עובד באופן אחר, מתקדם יותר. 

גוון בצבע מתמחים בצביעה בצבע טרי, בשיטת ההתזה. כך אנו צובעים חלונות וכל דבר אחר. כך מתבצעת גם צביעת שערים בהתזה או גדרות. 

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:

מדוע אנו מעדיפים לעבוד בשיטה הזאת? 

קודם כל, צביעת חלונות בהתזה מאפשרת להשלים את הצביעה באופן מיטבי וללא צורך בפירוק. אין צורך להסיר את החלון, לצבוע ולהמתין עד להתייבשות של הצבע ורק אחר כך להחזיר למקום. 

ניתן לבצע חידוש חלון, לצבוע חלון או לחילופין צביעת שערי מתכת לאחר עבודת הכנה מסוג אחר. כל מה שצריך לעשות זה לכסות את האזורים הסמוכים בכיסויים מודבקים. לאחר מכן, מבצעים ניקוי יסודי של המשטח שאותו צובעים ולבסוף – מרססים. 

תהליך צביעת אלומיניום בהתזה, מתבצע באמצעות מתזים מיוחדים המוטענים בצבע הנבחר. הטיפות הזעירות מוזרמות בלחץ מדויק, והתוצאות מעולות, פעם אחר פעם. 

אם יש לכם שאלות נוספות בנוגע לחידוש צבע חלונות, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור בכל!

 

גוון בצבע – זכרו את השם 
זקוקים לאיש מקצוע לצורך צביעת חלון, אחד או יותר? רוצים צוות מקצועי שיגיע עד אליכם וייטיב לבצע צביעת שערי מתכת, גדרות, משקופים או חלקי אלומיניום מכל סוג? 
 
חברת גוון בצבע מתמחים בצביעה, עם דגש על התזה. זה מאפשר לנו לבצע עבורכם את העבודה באופן יסודי, מהיר ואיכותי. זה מאפשר לנו להציע לכל לקוח דיוק ויופי בלי לבזבז זמן על פירוק והרכבה. 
 
אנו מתמחים בחידוש מעקות, צביעת שערים בהתזה וכל פתרונות הצבע ללקוח הפרטי, ללקוחות מוסדיים ולבתי עסק מכל הסוגים. 
 
רוצים לחדש בצבע, ליהנות מתוצאות מצוינות וגם לקבל אחריות ל-5 שנים? גוון בצבע, זכרו את השם ואל תהססו להתקשר. 
מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

גוון בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »