חידוש אלומיניום​

קשה לחשוב על החיים המודרניים בלי אלומיניום. אלומיניום נמצא בשימוש נרחב גם בייצור מוצרים מיטלטלים וגם בייצור מוצרים לבניה. הוא משמש בתעשיית הרכב וגם בייצור מוצרים לבית. כחומר קשיח, עמיד וגם קל לעיבוד, הוא יכול לשמש לייצור מעקות חזקים וגדרות דקורטיביות. ניתן להשתמש בו לייצור מגוון סוגי משקופים וכמובן עוד שלל פריטים. למרות שהוא לא מחליד בקלות, מעת לעת חשוב לבצע חידוש אלומיניום, כדי להחזיר את היופי והברק. חברת גוון בצבע מתמחה בצביעה וחידוש באיכות גבוהה, גם של מרכיבי אלומיניום וגם חידוש ברזל. כל עבודה נעשית באיכות גבוהה, במיומנות ותוך פרק זמן מהיר. 

מחדשים מעקות 
מעקות אלומיניום נחשבים לנפוצים ביותר וניתן למוצאם בכל מקום. הם קיימים במרפסות וליד מדרגות, הם נמצאים בבתים וגם בחדר המדרגות, הם מותקנים בקניונים, במבני ציבור, בגנים, בפארקים וכן הלאה. במידה והמעקה כבר לא נראה במיטבו, אם מופיעות שריטות, אם הצבע הישן התקלף, זה הזמן לבצע חידוש אלומיניום. מכיוון שעל המעקה נוטים להישען ובו נוטים להיעזר לעיתים קרובת למשל כאשר עולים במדרגות, אין זה נעים לראות מעקה מיושן ולא אסתטי. אז במקום להחליף ישן בחדש, פעולה יקרה ומיותרת, פשוט בוחרים לבצע חידוש מעקה. אנו, בחברת גוון בצבע מחדשים את כל סוגי המעקות, בהקפדה ועם מחויבות לתוצאות. 

מעקות בבנייני מגורים, מעקות במרפסות, מעקות במשרדים וכאלה שנמצאים בכל מקום אחר – לא משנה היכן, נוכן לבצע חידוש אלומיניום ברמה גבוהה. לאחר שנבצע עבורכם חידוש מעקות ברזל או אלומיניום הסביבה שלכם תיראה יפה ומרהיבה, ממש כחדשה. 

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:

יש לנו מה לחדש לכם 
לא רק מעקות יודעים בחברת גוון בצבע לחדש, לצבוע, לשפר. אז מה עוד אנו מחדשים ומשפרים? אנו ערוכים לחדש לכם מגוון רחב של דברים, אצלכם בבית או אצלם בבית העסק או בבניין. העובדים המיומנים שלנו עתירי ניסיון ויודעים לבצע חידוש אלומיניום בכל תצורה קיימת. אותו הדבר נכון כמובן, גם כאשר אנו מגיעים כדי לבצע חידוש ברזל או כל עבודה אחרת. אנו מחדשים וצובעים מסגרות וגם חלונות, משקופים וגם גדרות. אנו מחדשים וצובעים פריטי מתכת שונים וכן גם ארונות, סורגים מכל הגדלים או שערים מכל הסוגים ושל כל היצרנים. 

יש לכם משהו שמצריך חידוש והוא עשוי אלומיניום או ברזל? צרו קשר עם נציג גוון בצבע והזמינו את הצוות המקצוע הנבחר שלנו. מאחורינו ניסיון עשיר בכל סוג העבודות של חידוש אלומיניום. אנו מבצעים עבודה נקייה וטובה בכל פעם שאנו מגיעים לצורך חידוש מעקה. אנו ידועים בהקפדה על כל פרט וכן גאים ביכולתנו לבצע חידוש וצביעה גם ללא פירוק ובלי להפריע לשגרה היום יומית שלכם. למותר להוסיף כי לאחר ביצוע חידוש מעקות ברזל או צביעת אלומיניום, אנו מעניקים תקופת אחריות ללקוח. 
מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

גוון בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »