השאירו פתח לעיצוב חדש ומרענן: על צביעת דלת כניסה בהתזה

המודעות לצביעת קירות הבית או ארונות המטבח? גבוהה. והמודעות לחידוש הצבע על דלת הכניסה? נאמר בעדינות כי עבור רבים הדלת היא אך ורק לוח קשיח המעניק הגנה ופרטיות. למרות שהדלת היא חלק מהבית שלכם, חצי ממנה נמצא מחוצה לו וחשוף לעיני השכנים בקומה / העוברים והשבים ברחוב. אז איך הדלת (וכך גם אתם) נראים כלפי חוץ? בזמן שאתם מעמיקים בשאלה וחושבים על תשובה, דעו כי אנחנו ב”גוון בצבע” מבצעים צביעת דלת כניסה בהתזה.

מתי כדאי לצבוע דלת כניסה בהתזה?

יש לכם חשק עז להתחדש ולהתיז צבע על הדלת? משאלתכם היא לשקם את נראות הדלת שלא נצבעה מהיום שהותקנה? חידוש הצבע על הדלת מומלץ בעיקר במקרים אלו:

  • כשרוצים להעשיר עיצובית את הכניסה לבית – מדי פעם, המחשבה על התחדשות עיצובית “מדגדגת” ומפרה את הדמיון. לרוב, המחשבות נודדות לפרויקטים עיצוביים גדולים – בהיקפם ובהשקעה הכספית שהם דורשים. אולי תופתעו, אך תוכלו “להצמיח” התחדשות עיצובית בעזרת חידוש חלונות ודלתות, אך גם עם חידושם של דברים קטנים לכאורה. לדוגמא: דלת הכניסה לבית. דלת הבית שלכם עשויה מעץ? ניתן להתיז עליה כל צבע העולה על דעתכם, וכך להפיח בה ובחלקו החיצוני והפנימי של הבית, אווירה עיצובית חדשה ומרעננת.
  • צבע הדלת דהה? זמן להתחדש! – אם תחשבו על זה, הדבר הראשון שאתם רואים עם הגיעכם לביתכם הוא הדלת (כן, היא הראשונה לברך אתכם על שובכם). מיותר לציין כי מפגש עם דלת שצבעה דהוי ו”עייף” קצת פחות נעים, אך ממש לא מיותר לציין כי איכות “הפגש” בשליטתכם המלאה! צביעת דלת כניסה בהתזה לא תורמת רק עיצובית, אלא שהיא גם הופכת את היציאה מהבית והחזרה אליו נעימים וצבעוניים יותר.

“לצביעה בהתזה ישנם יתרונות בהשוואה לשיטות צביעה אחרות?”

על היתרון הראשון אנחנו לא נרחיב ברשותכם, אלא פשוט נפנה אתכם ללשונית “גלריה” כאן באתר של “גוון בצבע”

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:

תנו לעיניכם לחוות ולהתרגש מהביצוע המדויק ורמות הגימור הגבוהות המתקבלות עם יישום שיטת ההתזה. ועל היתרונות הנוספים? נרחיב בפניכם כעת:

  • משך הביצוע – יישום שיטות צביעה אחרות מותנה בפירוק הדלת ממקומה, כאשר הצביעה עצמה מתבצעת באמצעות רולר. צביעת דלת כניסה בהתזה לעומת זאת, נשענת על אסטרטגיה שונה לחלוטין: הדלת לא נעקרת ממקומה, כאשר הצבע מותז ולא מוברש עליה. התוצאה: זמן ביצוע קצר משתוכלו לדמיין!
  • עלות פרויקט החידוש – חשבתם שצביעת דלת הכניסה מחייבת אתכם לשבור תוכנית חיסכון? אז חשבתם. שיטת ההתזה לא רק מהירה, אלא גם זולה יותר בהשוואה לשיטות צביעה אחרות. השידוך שבין זמני ביצוע מהירים, תמחור נוח ותוצאה מרהיבה, מעניק לכם חווית חידוש מושלמת!
מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

גוון בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »