צביעה בהתזה – יתרונות וחסרונות

קירות הבית צועקים “צבע חדש”? אתם מתלבטים בין צבעים, גוונים ושיטות? רגע לפני שאתם מקבלים “החלטות צבעוניות”, אנחנו ב”גוון בצבע” שמחים להציג בפניכם יתרונות וחסרונות של שיטת צביעה בהתזה.

אז באיזה צבע תרצו לחדש את הקירות איננו יודעים בשלב זה, אך אנחנו משוכנעים באיזו בשיטה תרצו לצבוע לאחר שתקראו את מאפייניה של השיטה הבאה…

חגיגת צבע! יתרונותיה של שיטת הצביעה בהתזה

  • מהירות הביצוע – אי אפשר לדבר על יתרונות השיטה, מבלי לדבר תחילה על מהירות הביצוע. צביעת דירה, משרד או חלקים בהם, לא צריכה בהכרח להימשך על פני ימים או שבועות. השיטה המתקדמת מוכיחה כי ניתן לחדש מרחבים שלמים בצבע במינימום זמן והשקעה. כמו כן, חשוב להדגיש כי צביעה בשיטת ההתזה אינה מותנית בפירוק דלתות – פנים או חוץ, ארונות מטבח וכיוצא בזה. שיטה חסכונית בזמן כבר אמרנו?
  • המחיר – האם פעם יצא לכם לחשוב ממה מורכב מחיר פרויקט צביעה? במידה שכן וגם במידה שלא, דעו כי המחיר המוצע לכם מורכב מכמות החומר הנדרשת (הצבע), שיטת הצביעה, ניסיון הצבעי וזמן העבודה הדרוש לביצוע. ומדוע אנחנו מציינים את זה? משום שלשיטת ההתזה ישנו יתרון גם בכל הקשור למחיר! מאחר ששיטה זו אינה דורשת בזמן עבודה רב, הרי שאתם בהכרח משלמים פחות (זמן ביצוע קצר = מחיר אטרקטיבי יותר!).
    5 שנות אחריות – ומה אם היו אומרים לכם כי בנוסף לרמות הגימור הגבוהות, הביצוע המהיר והמחיר האטרקטיבי, תקבלו מאיתנו גם 5 שנות אחריות? אנחנו מנחשים כי הייתם שמחים מאד! אז אנחנו שמחים לשמח אתכם, ולהפוך את פרויקט הצביעה בבית, במחסן או במשרד לחוויה ססגונית עבורכם!

האם ישנם חסרונות לשיטת צביעה בהתזה?

אם במקרה אתם שואלים את עצמכם כעת: “באמת מגיע לי כל הטוב הזה?”, התשובה היא שכן! הטכניקה הייחודית מאפשרת לנו “לצבוע” את חייהם של רבים בצבעי התחדשות שמחים

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:

ובכל זאת, מה חשוב לקחת בחשבון עם שיטת צביעה בהתזה?

  • הכנות לפני הצביעה – מדובר על חיסרון הרלוונטי לשתי שיטות הצביעה – “הרגילה” ובהתזה. לפני הצביעה בפועל, יש לכסות את כל האזורים “השכנים”, זאת על מנת שלא להכתים בטעות שטיחים, רהיטים, קירות או חפצי נוי. מאחר שנדרשת השקעה בזמן בכיסוי האזורים הרלוונטיים ובהסרתם לאחר הצביעה, נהוג לתארם כ”חיסרון”.
  • לא כל צבעי יכול להתיז צבע – “חיסרון” נוסף הוא העובדה כי בהשוואה לצבעים “הרגילים”, צבעי שיטת צביעה בהתזה מעטים (אז כן, יתכן שתצטרכו קצת להתאמץ על מנת למצוא אותם). נדרשות הכשרות מקצועיות וטכניקה גבוהות על מנת ליישם את השיטה בסטנדרט הגבוה ביותר. מכאן, שעליכם לפנות לחברת המתמחה ספציפית בצביעה בהתזה, שכן צבעי התמחה בשיטת הצביעה הרגילה, לא ידע בהכרח איך להתיז צבע. בעוד צבעים יש בשפע, צבעים המומחים בשיטת בהתזה, נדירים יותר.

למידע בנושא צביעה בהתזה עם “גוון בצבע”, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת ונשמח להשיב על כל שאלה! 072-33-80-405

מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

גוון בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »