מיציתם את המטבח הכפרי? צביעה בהתזה תהפוך אותו בקלות למודרני!

גם אנשים המתגוררים בערים הגדולות, בוחרים לאמץ את סגנון העיצוב הכפרי במטבח שלהם.

החומר הדומיננטי ביותר במטבחים כפריים הוא עץ, שללא ספק תורם לאווירה חמימה, ביתית ונגישה. כמו טעמים שלאורך השנים מתפתחים ומשתנים, כך גם הפרשנות והרגשות כלפי הסגנון עליו נשען עיצוב המטבח.

אתם מודים למטבח הכפרי על השנים היפות יחד, אך בליבכם משתוקקים לעיצוב חדש – מודרני, בועט ועדכני?

עם “גוון בצבע” תוכלו במינימום השקעה ליהנות ממקסימום עיצוב ותוצאה! ואיך אנחנו עושים את זה? עם צביעה בהתזה!

האפשרויות השונות לחידוש העיצוב במטבח

ברמה הפרקטית, יתכן שלא הייתם משנים דבר במטבח החלומות שלכם – משטח העבודה, מגוון פתרונות האחסון ומספרם, עונים על הצורך שלכם. ועיצובו? בעת שאתם רוקחים תבשילים שמשמחים את בני המשפחה, אתם לא יכולים שלא לתהות לעצמכם כמה נעים ומעורר השראה היה לבשל במטבח בעיצוב חדש.

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:

במידה שאתם בוחנים כעת אפשרויות לחידוש המטבח, דעו אילו אפשרויות פתוחות בפניכם:

  • תקציב נמוך: החלפת ידיות / תליית מדפים – אתם רוצים להוסיף טאץ’ עיצובי מרענן למטבח הישן? תוכלו לעשות זאת בתקציב נמוך עם החלפת ידיות ארונות המטבח למשל, תלייה של מדפים לאחסון ואפילו הוספה/הסרה של ארונות. היתרון הוא כמובן התקציב הנמוך הדרוש לפרויקט עיצוב שכזה. והחיסרון? מדובר על שינויים קוסמטיים קלים שלא ישנו את הסגנון הדומיננטי הנוכח.
  • תקציב גבוה: החלפת מטבח – אופציה נוספת העומדת לרשותכם היא החלפת המטבח במודל של הרס ובנייה מחדש. היתרון הוא האפשרות לבנות מטבח חדש המותאם לצרכים שלכם – ברמת הפתרונות והעיצוב. החיסרון? עלות גבוהה מאד, שלא תמיד מצדיקה את עצמה (ובטח שלא תמיד מתאימה לכל אחד)
  • תקציב נוח ונגיש לכולם: צביעה בהתזה! – בין התקציב הנמוך לגבוה, ישנו תקציב בינוני שנגיש פשוט לכולם: צביעת המטבח בהתזה! מיציתם את העץ הדומיננטי והניחוח הכפרי? אינכם צריכים לפרק ארונות ולהתחייב לשיפוץ ארוך ומסורבל. אנחנו ב”גוון בצבע” נוכל לצבוע בעבורכם את המטבח בצבע מודרני שאתם תבחרו! התוצאה? משובחת לפחות כמו התבשילים שלכם!

“באילו צבעים מומלץ לצבוע כך שהמטבח יהיה מודרני?”

זו שאלה סופר חשובה, שכן מה שמגדיר את המטבח כמודרני הוא בעיקר צבעו. בעיצובים מודרניים, הנטייה היא לדבוק במינימליזם” עיצובי.

כלומר, בחירה בצבע אחד בלבד במטרה ליצור מראה אחיד ונקי.

כלומר, העיצוב המודרני נוצר מתוך פשטות ומינימליות. הפרשנות ל”מודרני” בכל הקשור לצבעים מאד רחבה, ומסיבה זו תוכלו לראות מטבחים מודרניים בצבע שחור, ומנגד גם מטבחים הצבועים באדום.

אז איך בוחרים את הצבע? בעיקר בהתאם לאווירה שתרצו במטבח שלכם: חמימה, נגישה, יוקרתית, תשוקתית, אלגנטית וכן הלאה.

המתכון להפיכת המטבח מכפרי למודרני? בידינו! 

למידע נוסף בנושא צביעה בהתזה,  אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת ונשמח לעניין אתכם בתהליך העבודה – 072-33-80-405

מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

גוון בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »