חידוש צבעי מתכת

מתכות נמצאות סביבנו, בכל מקום. הן מהוות מרכיב חשוב בכלי האוכל היפים שלנו, במכוניות שאנו נוסעים בהן וגם בבתים שאנו מתגוררים בהם. מתכת משמש ליצירת תריסים, מסגרות, פרופילים, כלי עבודה. ממתכת מיצרים מעקות, מאחזים, דלתות. גם גדרות ושערים ועוד שפע של מוצרים עשויים מתכת על מגוון צורותיה. על פי רוב, מקובל כי את המתכות השונות צובעים בצבעים יפים. זה נחוץ גם מהטעם האסתטי וגם על מנת לשמור על המתכת, למניעת חלודה, נזקי לחות או מליחות. אנו, בחברת גוון בצבע אוהבים מתכות יפות ועוסקים בצביעה וחידוש של כל סוגי המתכת. 

רוצים לבצע חידוש צבעי מתכת? אצלנו תוכלו למצוא שירות מעולה של חידוש בהתזה. על גבי גדרות, סורגים, דלתות, משקופים וכיוצא בזה – חידוש צבעי מתכות בהתזה והתוצאות נראות נפלא!

למשפצים, לבונים ולמחדשים 
חברת גוון בצבע מעמידה את שירותיה הטובים לטובת כל מי שמתכנן שיפוצים, בניה, שיקום והתחדשות. חידוש צבעי מתכת זה אומנות ואנו מבצעים זאת באהבה ובמקצועיות. אם אתם חושבים על שיפוץ הבית או על חידוש המשרד, אם אתם יודעים שהגיע הזמן לרענן את הצבע או שפשוט נמאס לכם מהצבע הישן והדהוי, שאולי גם מתקלף, אנחנו הכתובת שלכם. אנו מבצעים חידוש צבעי מתכת בהתזה, עם התחייבות מלאה לתוצאות. 

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:

ההתחייבות שלנו לתוצאות מושלמות ניתנת במגוון רחב של עבודות. אם דרוש לכם חידוש צבעי מתכת כחלק מחידוש הגדר או השער, אם נחוץ לכם שירות צביעה של ארונות, מסגרות או סורגים, אנו נגיע ונבצע את המשימה במלוא מובן המילה. בכל חידוש צבעי סורגים, בכל חידוש של שער או מעקה, תוכלו לקבל אחריות לטיב ולתוצאות. עד 5 שנות אחריות אנו מעניקים ללקוחותינו, שבחרו בנו. כי מגיע לכם הטוב ביותר.

צבע בהתזה לכיסוי מושלם 
פעולה של חידוש צבעי מתכת אנו מבצעים באמצעות צבעים מעולים, בשיטת ההתזה. במקום למרוח במברשת או ברולר, או מיישמים את טיפות הצבע הזעירות בריסוס מושלם, לכיסוי מושלם. כאשר מבצעים חידוש צבעי מתכות בהתזה, אין צורך לבצע פירוק ואין צורך להרכיב מחדש. את הכל ניתן לצבוע כמו שהוא, לאחר שמכסים את הסביבה הקרובה בכיסוי למניעת לכלוך לא רצוי. אפשר לצבוע בתוך הבית או מחוצה לו. ניתן לצבוע משטחים גדולים וגם אזורים קשים לגישה, במהירות וביעילות. 

את כל צבעי המתכת אנו מחדשים, עבורכם. אנו מגיעים ללקוחות פרטיים ולעסקים. אנו מגיעים לבנייני מגורים, למפעלים, לחנויות ולכל מקום שבו אנו נדרשים. ביכולתנו להציע חידוש צבעי מתכת בכל גוון הרצוי לכם, תוך מחויבות מלאה לתוצאות. במקום להחליף, הזמינו חידוש צבעי מתכת בהתזה. במקום לקנות חדש, במחיר מלא, הזמינו חידוש צבעי סורגים וחסכו כסף רב. פנו לגוון בצבע, ושאלו אותנו על מגוון הצבעים ועל האחריות לתוצאות המושלמות. 

בדרך כלל, חידוש צבע למתכת מיושם על משטחים גדולים למדי. פעמים רבות, היישום נעשה על פני שטח שכוללים פיתולים, פיתוחים, עיצובים שונים. אם ניקח לדוגמא חידוש צבע לסורגים, הרי שלא קל יהיה להגיע לכל פינה ופינה באמצעות מברשת וצבע. שיטת ההתזה מאפשרת ביצוע מעולה, לאורך כל הדרך. 

גוון בצבע לגימור מושלם 
אצלנו ניתן להזמין חידוש צבע למתכת במבחר גדול מאוד של גוונים. התוצאות אצלנו נשענות על ניסיון רב ועל צבעים באיכות שנבחרת במיוחד. כל עבודה – חידוש צבע סורגים, חידוש של משקופים, פרופילים או כל משטח מתכתי אחר, תבוצע בכל הרצינות, בכל צבע שתרצו. ביכולתכם לבחור מתוך מניפות הצבעים גוונים מרהיבים, שיאפשרו גימור מושלם. 

אנו גאים בכך שהלקוחות שלנו ממליצים עלינו בכל פה. אנו גאים להציע ללקוחותינו עבודה איכותית, באחריות. כאשר לקוח, כל לקוח, מזמין אצלנו חידוש צבע למתכת הוא יכול לצפות לעבודה מיומנת וזריזה. חידוש צבע למתכת בהתזה מבוצע באופן מהיר ונקי. לא צריך לפרק סורגים או חלונות. לא צריך לפרק דלתות מעל הצירים או שערים. ברוב המוחלט של המקרים, החידוש מבוצע במקום, לאחר שאנו מכסים את האזור הסמוך, שאותו לא רוצים לצבוע או ללכלך.

מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

גוון בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »