צביעת ברזל בהתזה​

סוגים רבים מאוד של גדרות, סורגים או שערים מיוצרים מברזל. לעיתים הייצור מבוסס על ברזל רגיל ולעיתים הייצור נעשה על בסיס ברזל שעבר גלוון (זהו תהליך שנועד לשמור על הברזל ולהגן מפני חלודה). אנו, בחברת גוון בצבע, מתמחים בצביעה מהירה של כל סוגי הברזלים באשר הם. צביעת ברזל מגולוון מיושמת על ידי אנשי המקצוע שלנו, שמיומנים בביצוע חלק, מדויק ואיכותי. על פי רוב, נבצע את המלאכה בשיטה שאיננה מצריכה שימוש במברשות לסוגיהן. אז מה בדיוק אנו מציעים? אנו מציעים גם לכם, צביעת ברזל בהתזה באיכות בלתי מתפשרת ועם מחויבות לתוצאות מושלמות.
 
נדגיש כי אנו מבצעים לא רק את כל סוגי העבודות של צביעת ברזל מגולוון בהתזה. אנו גם מגיעים למגוון רחב של לקוחות, בכל מקום שבו אנו נדרשים. אם נחוצה לכם צביעת גדר בבית, נגיע עד אליכם בזמן שיתואם. אם נחוצה צביעה בחנות שלכם, במפעל שלכם, בבניין שלכם – גם אז נגיע בשמחה. אנו צובעים לצד סורגים גם מעקות מכל הסוגים. אפשרי חידוש בצבעים מרהיבים שיעניקו שמחה בלב, אופי ויופי. 

צובעים ומחדשים בכל הצבעים 

חברת גוון בצבע מציעה שירות איכותי של חידוש וצביעה בכל גוון רצוי ובכל צבע נבחר. צביעת ברזל בהתזה מאפשרת לכם לקבל גימור מעולה, של כל דבר מבוקש. אנו מתמחים בצביעה של גדרות, שערים או דלתות. אנו מציעים חידוש חלונות, חידוש של סורגים וכל פריט או חלק שמיוצר מברזל. גם סורגים וחלקי אלומיניום אנו צובעים, בדיוק בצבע הדרוש לכם. רוצים למנוע חלודה ולהגן על המתכת לאורך זמן? אל תוותרו על צביעת ברזל בהתזה. אל תוותרו על איכות העבודה. 

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?

ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים

כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:

עובדים מהר, היטב ומדויק 

אנו יודעים היטב כי אין כמו צבע חדש וטרי ליצירת תחושה של לבלוב ופריחה. אם ראיתם כי גדר הברזל נראית מוזנחת או פרגולת האלומיניום נראית משעממת, צביעה איכותית תחדש זאת עבורכם. כדאי לדעת כי צביעת ברזל בהתזה נעשית באמצעים חדישים, שמאפשרים ביצוע מהיר וללא כל עיכובים. אם עד עכשיו צביעת ברזל הייתה מלאכה ממושכת והיה צורך להמתין עד שהמשימה תושלם, מהיום גם אתם יודעים שזה כבר לא הכרחי. נוכל להגיע עד אליכם ולבצע את המשימה מהר, היטב ומדויק. 
בזכות ניסיון נרחב, אנו יכולים להרשות לעצמנו לבצע רק צביעת ברזל בהתזה שמאחוריה ישנה אחריות ללקוח. מעקות, סורגים, שערים, את הכל אנו צובעים בשמחה ובהקפדה. אנו גאים בביצוע המדויק שלנו, ביצוע נקי ואיכותי. אנו מקפידים לבצע צביעת ברזלים בהתזה בלי ללכלך את הסביבה ולאחר הביצוע משאירים סביבה נקיה. אם אתם נכנסים בקרוב לבית חדש, פנו עוד היום והזמינו צביעת גדר בבית. אם אתם משפצים, נשמח להגיע ולצבוע גם ארונות או חלונות משקופים או מסגרות וכן כל דבר מתכתי אחר. 

צביעת רלסים ברזל

חידוש צבעי ברזל

ישנם חומרים שמעצם טבעם משמשים אותנו לפרק זמן קצר. כוס נייר, למשל, זורקים לאחר השימוש. אך כאשר מדובר במוצרים שעשויים ברזל או מתכת, השימוש בהם אמור להימשך למשך פרק זמן ארוך. אך במשך פרק זמן של שנים, מוצרי ברזל מאבדים את צבעם ועלולים להיהרס בשל חלודה, אבל יש פתרון. 

על מנת לשמור על חזות יפה וחדשה, במקום לזרוק כסף על החלפה, הטוב ביותר זה לבחור בחידוש. אנו, בחברת גוון בצבע, מתמחים בחידוש מוצרי ברזל ומתכת בשיטת צביעה איכותית במיוחד. חידוש צבעי ברזל – כך תוכלו לחסוך כסף בלי להתפשר על חזות חדשה. ישירות על גבי ברזל או אלומיניום, אנו פועלים בשיטת ההתזה. 

מחדשים מגוון מוצרי מתכת 
מתי חידוש צבעי ברזל יכול להתאים? גוון בצבע מתמחים במגוון רחב של פעולות חידוש, במגוון רחב של מוצרים ממתכת. חידוש צבעי ברזל בהתזה ניתן לבצע על גבי סורגים מברזל או מפלדה. החידוש יכול להתבצע גם על גבי שערים, דלתות או משקופים. ניתן להשתמש בשיטה המהירה והיעילה הזאת בכל משטח, על גבי פסלי מתכת וגם חלונות, מסגרות וגם פרופילים. 

הדבר הטוב ביותר הוא לבצע חידוש צבעי ברזל לפני שמופיעה חלודה. יחד עם זאת, בהרבה מאוד מקרים ניתן לשקם גם מתכת חלודה באמצעות צביעה. יש בנמצא צבעים שניתן ליישם ישירות על החלודה, באופן שלא רק יוצר רושם חדש אלא גם מונע לחלוטין את המשך היווצרות החלודה. ניתן להזמין שירות חידוש צבעי מתכות בתוך הבית או מחוצה לו. ניתן לחדש תריסי אלומיניום ופרופילים וכן מגוון חלקי ברזל. 

קבלו איכות ואחריות 
שירות חידוש צבעי ברזל מבוצע על ידי צוות עתיר ניסיון, חמוש במרססים איכותיים וצבעים מעולים. כל מה שהלקוחות צריכים לעשות זה לבחור את הגוון הרצוי. אין צורך לפנות את סביבת העבודה, לא צריך להזיז רהיטים או לבצע פירוק של תריסים, מעקות, חלונות. חידוש צבעי אלומיניום בהתזה מבוצע בתוך זמן קצר, לאחר הכנה מתאימה. ההכנה כוללת ניקוי של המשטח, לפעמים קילוף שאריות צבע ישן וכן כיסוי סביבת העבודה לצורך שמירה על הניקיון. 

לאחר שעבודת ההכנה מסתיימת, מבצעים את המלאכה העיקרית – חידוש צבעי ברזל. חיש מהר, שכבת צבע חדשה מיושמת בדיוק באזור הרצוי, והייבוש (המהיר למדי) מביא לתוצאות הרצויות. חידוש צבעי ברזל בהתזה חוסך כסף וזמן. מכיוון שלא צריך לפרק ברגים או לפנות את המשטח שצובעים לבית המלאכה, הלקוח לא צריך לשלם על שירות מיותר. התשלום הינו אך ורק על הצביעה, על החידוש. 

חברת גוון בצבע מזמינה גם אתכם להתרשם וליהנות מאחריות לזמן ארוך. חידוש צבעי מתכות ו-5 שנות אחריות, כי אנו בטוחים באיכות שאנו מספקים. רוצים לשאול עוד, על חידוש צבעי אלומיניום בהתזה? פנו אלינו ונשמח לעזור. 

חידוש מעקות ברזל

הברזל התגלה בעבר הרחוק וכבר אז נמצאו לו שימושים רבים. הוא נמצא בשימוש בכל התרבויות מזה אלפי שנים והוא ידוע כחומר חזק ועמיד מאוד. לכן, אין פלא שהוא תופס מקום חשוב ביותר בענף הבניה ומשמש גם לייצור פתרונות עמידים לצרכי בטיחות ולמטרות אסתטיות ועיצוביות. מעקות וגדרות רבים עשויים ברזל וכן גם שערים, אבל ישנה בעיה אחת. הבעיה המרכזית היא שעם הזמן, הברזל מחליד, משנה את צבעו ומאבד את האסתטיות ואת האטרקטיביות שלו. כאשר מצב כזה קורה, ניתן להזמין שירות של חידוש מעקות ברזל. בחברת גוון בצבע מתמחים בחידוש וצביעת כל סוגי המעקות. זמינים גם לביצוע עבודות מסוגים אחרים, כגון חידוש משקוף, צביעת סורגים, צביעת גדרות ועוד. 

שומרים על סביבת העבודה 
כיצד אנו מבצעים פעולה מקצועית של חידוש מעקות ברזל? מכיוון שאנו מתייחסים בכל הרצינות לכל עבודה ומכיוון שאו מתמחים בביצוע חידוש מתכות ברמה גבוהה, תמיד נבצע עבודת הכנה שתבטיח איכות. דבר ראשון, נסלק מהאזור העבודה כל פריט שיכול להפריע, להינזק או לסכן. על מנת שלא ליצור אי נוחות ללקוח, במידה והעבודה נעשית בתוך אזור המגורים, בית או משרד, ניתן לעטוף היטב פריטים שונים מבלי לבצע פינוי. קירות סמוכים, עמודים וכיוצא בזה – ייעטפו על מנת שיישמרו היטב. 

כל הצבעים פרוסים לפניכם 
שלב נוסף בביצוע חידוש מעקות ברזל לאחר ההכנה הראשונית יהיה הטיפול בברזל עצמו. רבות מהעבודות של חידוש מתכת מתחילות בטיפול על הברזל או המתכת עצמם, לפני הצביעה. פעולות נדרשות יהיו ניקוי כולל של המעקה מלכלוך או מאבק, ליטוש חלודה ושיוף משטח העבודה עד שיתקבל משטח חלק. 

רק לאחר שהסתיימה עבודת ההכנה הזאת שהיא חלק בלתי נפרד מביצוע חידוש מעקות ברזל ניתן יהיה להגיע ללב העניין – החידוש עצמו. בתיאום עם הלקוח, נעשית מראש בדיקה מהו הצבע ומהו הגוון הרצויים. בכל עבודה של חידוש, חידוש משקוף, גדר או מעקה, אנו יכולים להציע מגוון רחב מאוד של צבעים שמהם ניתן לבחור את הרצוי. יש לנו מניפות מגוונות שיתאימו כל סוגי המעקות והגדרות בלי שיהיה צורך להתפשר. 

כל סוגי הפרויקטים 
לאחר סיום העבודה, לאחר גמר כל פרויקט של חידוש מעקות ברזל, לא נעזוב את השטח לפני שנקפל את הציוד ונסיר את הפריטים שעטפנו בהקפדה. מבחינתנו, עבודה של חידוש מתכות הסתיימה רק כאשר הלקוח שבע רצון מהאיכות ומקבל לפניו מעקה, גדר (או כל דבר אחר) באיכות אסתטית חדשה לחלוטין. 

צביעת שער ברזל

צביעת עמודי ברזל

חידוש עמודי ברזל נדרש לבצע כל כמה שנים בעיקר כאשר מדובר על עמודים הנמצאים בשטח פתוח וחשופים לפגעי מזג האוויר. בין אם אלה עמודי ברזל לשמירה על בטיחות הולכי הרגל ובין אם אלה עמודי ברזל של תמרורים או עמודי תאורה, הצביעה שלהם צריכה להתבצע בצורה המקצועית ביותר בכדי לשמר את הצבע לשנים רבות.

שיטת הצביעה הטובה ביותר לעמודים העשויים מברזל היא צביעה בהתזה! בשיטה זו משתמשים במכשור מתקדם הפועל על לחץ אוויר ומרסס צבע בצורה אחידה וממוקדת על כל שטח העמוד. הצביעה מתבצעת במקום במהירות וביעילות ומהווה את שיטת הצביעה האיכותית ביותר לעמודי ברזל בכל סדר גודל.

צביעת עמודי ברזל למוסדות אקדמאיים

אם אתם מנהלים במוסד אקדמאי ומעוניינים לחדש את עמודי הברזל הנמצאים בגינות המוסד שלכם, תוכלו להזמין שירות צביעה לעמודי ברזל עם הציוד המתקדם ביותר לצביעה בהתזה. עבודות הצביעה יתבצעו במהירות וביעילות ויעניקו לגינות המוסד שלכם מראה חדש ויפה.

צביעת עמודים לרשויות מקומיות

צביעה של עמודי ברזל רלוונטית גם לרשויות מקומיות הנדרשות לחדש את מראה הרחובות במועצה על-ידי שיפור הצבע של העמודים והגדרות. צביעה באמצעות התזה היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת ולהעניק לתושבים עיר יפה יותר ומושקעת על-ידי עבודה יחסית קצרה אך איכותית ביותר.
 

כמה עולה עבודת צביעת עמודי ברזל?

המחיר לצביעה של עמודי ברזל תלוי בכמות הצבע הנדרשת לשימוש ובסוגי הצבעים הנדרשים. בכדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית המותאמת לכמות עבודת הצביעה הנדרשת לכם, כדאי לכם לפנות כבר עכשיו לחברת “גוון בצבע” ולקבל הצעת מחיר ללא תחרות! צוות חברת “גוון בצבע” הוא בעל ניסיון במאות פרויקטים של צביעה למגזר הפרטי, העסקי והציבורי והוא מביא אליכם את שיטת הצביעה המתקדמת ביותר הקיימת היום – שיטת הצביעה בהתזה! צוות החברה יבצע עבודה מושלמת אשר תספק לעמודי הברזל מראה חדש ויפה אשר יחזיק לשנים רבות והכל במחירי עבודה משתלמים במיוחד.
 

חברת “גוון בצבע” מציעה – צביעת עמודי ברזל

לפרטים נוספים על שירותי הצביעה לעמודי ברזל של חברת “גוון בצבע”, מלאו את הפרטים שלכם או של הארגון שלכם באתר ונציג חברת “גוון בצבע” יחזור אליכם בהקדם בשיחת טלפון עם כל הפרטים הרלוונטיים לעבודות הצביעה הנדרשות לכם.
מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

מאיר בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »
צביעת חלונות במשרד

צביעת חלונות משרד

מעוניינים לשדרג את המשרד שלכם? רוצים שהוא יראה כמו חדש? זה הזמן לשנות את צבע החלונות של המשרד! צביעת חלונות משרד היא אחת העבודות המומלצות

קרא עוד »

אלומיניום חידוש

מנהלים ועד בית של בניין? מעוניינים לחדש את שער הכניסה של הבית שלכם? זה הזמן לפנות לאנשי מקצוע המתמחים באלומיניום חידוש באמצעות צבעים ייחודיים למתכת.

קרא עוד »

אלומיניום החלפה

מעוניינים להחליף את האלומיניום בבית או בבית העסק שלכם? כדאי שתחשבו שוב! אלומיניום הוא חומר איכותי במיוחד וצריך להחזיק לשנים רבות. באמצעות צביעה איכותית על-ידי

קרא עוד »

אלומיניום צביעה

כאשר מבצעים צביעה של חומר גלם מסויים, חשוב לדעת איזה צבע יתאים יותר לחומר הגלם. הדוגמא הכי טובה להתאמת סוג צבע לחומר גלם היא כאשר

קרא עוד »
חידוש אלומיניום

צביעה בהתזה

צביעת מחדש זה להחזיר חיים לשטח, אחרי שהצבע התקלף והתייבש והדברים נראים ישנים נותנים להם צבע חדש והם חוזרים חדשים. אחרי שבחרת הצבע המתאים לך אתה

קרא עוד »

צביעת גדר בהתזה

צביעת גדר בהתזה זאת השיטה הכי חדשנית והכי מקצועית ואיכותית לצביעת גדר. אם אתה רוצה לבצע צביעת גדר בהתזה או צביעת חלון בהתזה אז אתה צריך

קרא עוד »
צביעת שערים בהתזה

צביעת שערים בהתזה

צבע בהתזה זה השיטה הכי חדשנית שיש היום, היא מיושמת באמצעות מכשירים מיוחדים עבור צביעה בהתזה, כך שתוכלו לקבל צבעים מלאי חיים. צבעי התזה הם

קרא עוד »
חידוש אלומיניום

חידוש אלומיניום​

קשה לחשוב על החיים המודרניים בלי אלומיניום. אלומיניום נמצא בשימוש נרחב גם בייצור מוצרים מיטלטלים וגם בייצור מוצרים לבניה. הוא משמש בתעשיית הרכב וגם בייצור מוצרים

קרא עוד »

חידוש צבע גדר בהתזה​

משחר ההיסטוריה שימשו גדרות להפרדה בין אזורים שכנים, בין בתים, בין מבנים, בין שטחים חקלאיים ואפילו בין מדינות. כאשר השנים חולפות והגדרות מתיישנות, אפשר להחליף

קרא עוד »
ספריי צבע אלומיניום

חידוש צבע אלומיניום​

לא קיים הבית שאין בו פריטי אלומיניום מגוונים. כמעט בכל משרד או מפעל ניתן למצוא מעקות או גדרות מאלומיניום. ניתן לייצר פרופילים מחומר זה ויש גם משקופים,

קרא עוד »
צביעת ברזל מגולוון

צביעת ברזל בהתזה​

סוגים רבים מאוד של גדרות, סורגים או שערים מיוצרים מברזל. לעיתים הייצור מבוסס על ברזל רגיל ולעיתים הייצור נעשה על בסיס ברזל שעבר גלוון (זהו תהליך

קרא עוד »

צביעת גדר לבית​

מסביב לכל בית כמעט ניתן למצוא גדר היקפית. לפעמים, אותה גדר נועדה למנוע כניסה מבחוץ, לחצר או לבית. לפעמים הגדר נועדה גם כדי למנוע יציאה אל

קרא עוד »
צביעת חלונות אלומיניום

צביעת חלון אלומיניום​

החלונות המודרניים ביותר מבוססים על פרופילים של אלומיניום. למרות שהאלומיניום איננו נוטה להחליד, רק מעטים מחבבים את צבעו המקורי כאשר הוא משמש כחלון. על כן, שירות

קרא עוד »
חידוש אלומיניום

צביעת מתכת בהתזה​

צביעה באמצעות מברשת וצבע הייתה הדרך העיקרית, אולי היחידה, שבה ניתן היה לצבוע במשך הרבה מאוד שנים. לאחר מכן, ניתן היה ליישם שכבה יפה ואחידה של

קרא עוד »

צביעת מעקה​

למען הביטחון ובשביל הבטיחות, כל מעקה חייב להיות מעוגן היטב למקום. העיגון נעשה באמצעות ברגים חזקים או באמצעי עיגון מאושרים ותקניים אחרים. המעקות נותנים לנו נקודת

קרא עוד »
ספריי צבע אלומיניום

ספריי צבע אלומיניום

אין ספק כי ספריי צבע אלומיניום מהווה את האופציה המושלמת ביותר, עבור כל מי שמעוניין ליהנות מצביעה איכותית ועמידה. צביעה בהתזה הפכה בשנים האחרונות לאחת

קרא עוד »
צביעת אלומיניום בהתזה

צביעת אלומיניום בבית

חושבים על צביעת אלומיניום בבית? היום ניתן למצוא כמעט בכל בית, לא מעט פרטי אלומיניום שונים. ברוב הבתים למשל, ניתן למצוא מסילות לדלתות, פרופילים, פרגולות,

קרא עוד »

חידוש צבעי מתכת

מתכות נמצאות סביבנו, בכל מקום. הן מהוות מרכיב חשוב בכלי האוכל היפים שלנו, במכוניות שאנו נוסעים בהן וגם בבתים שאנו מתגוררים בהם. מתכת משמש ליצירת תריסים,

קרא עוד »
לייעוץ עם מומחה דילוג לתוכן