צביעת גדר לבית​

מסביב לכל בית כמעט ניתן למצוא גדר היקפית. לפעמים, אותה גדר נועדה למנוע כניסה מבחוץ, לחצר או לבית. לפעמים הגדר נועדה גם כדי למנוע יציאה אל החוץ ללא פיקוח, של ילדים קטנים שעלולים ללכת לאיבוד. כמובן, הגדרות נועדו גם להעניק חזות אסתטית, דקורטיבית ונאה, עם שער נלווה ויפה לא פחות. אך מה עושים כאשר הגדר כבר מתיישנת ואולי גרוע מזה – ממש מחלידה או מתקלפת? כאשר זהו המצב, זהו הזמן הנכון להזמין צביעת גדר לבית. חברת גוון בצבע מתמחה בביצוע עבודות מסוג זה, במהירות, במיומנות, באחריות ובמקצועיות. את העבודה אנו מבצעים בהקפדה, בשיטת ההתזה. אם אתם מחפשים מחיר נוח ועבודה עם אחריות למספר שנים, פנו אלינו. צביעת גדר בהתזה עם אחריות לתוצאות – מובטחת לכל לקוח. 

ביצוע מדויק ואיכותי 
כאשר מזמינים צביעת גדר לבית שואפים, ללא ספק, לקבל ביצוע מרהיב, מדויק וגם איכותי. מומלץ להזמין אנשי מקצוע המתמחים בביצוע עבודות צבע ברמה גבוהה, איכות המבוססת על ניסיון. אנו, בחברת גוון בצבע מתמחים בביצוע עבודות צביעה עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים, צביעה בתוך הבית (חלונות אלומיניום, תריסים) וגם עבודות חוץ, כאמור – צביעת גדרות. בשל העובדה שאנו סמוכים ובטוחים באיכות שאנו מציעים, כל עבודה מגובה באחריות למספר שנים. כך, כל לקוח נהנה מראש שקט בזכות צבע מעולה שמחזיק לאורך זמן. 

שכבת מגן מעולה 
כאשר מקפידים על צביעת גדר לבית במועד הנכון, נהנים לא רק מגדר יפה שנראית כחדשה. הצבע האיכותי שומר על הגדר, מונע היווצרות כתמים, נזקי רטיבות ולחות. ניתן להזמין צביעת גדרות בהתזה בצבע שמגן מפני קורוזיה (חלודה). 

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:

ביצוע צביעת גדר לבית מבוסס על צבע איכותי, שנבחר בהתאם לרצונו של הלקוח. כמו כן, סוג הצבע יותאם לחומר שממנו עשויה הגדר. הצבע המתאים יביא לכך כי האחיזה עם החומר תהיה מיטבית והתוצאה הסופית יפה ומרהיבה. כאשר אתם בוחרים צביעת גדר בהתזה אתם מקבלים גם הגנה על הגדר, גם ביצוע מהיר וגם תוצאות מדויקות. 

גדר ישנה? זה הזמן לצבוע
שיפצתם את הבית אבל הגדר הישנה עדיין ממתינה? חבל לדחות ולהתעכב. כאשר אנו מגיעים אליכם בכדי לבצע צביעת גדר לבית, לא ניגש מיד למלאכת הצביעה. קודם כל, נבדוק את מצב הגדר והצבע הקיים. ננקה היטב את הגדר ואם צריך, לבצע ליטוש של צבע ישן שמתקלף. אם יש חלודה, נבצע סילוק של החלודה או כל כתם אחר. 

אנו מתמחים בצביעה בהתזה, צביעת גדרות ברמה גבוהה, לרבות גדרות מעוצבות. אפשרי צביעה על גבי ברזל, אלומיניום וישירות על גבי חומרי גלם אחרים. ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של צבעים. צביעת גדרות בהתזה נעשית בצורה אחידה, מהירה, אסתטית ויפה. פנו לקבלת הצעת מחיר והכי חשוב – תיהנו מתוצאות מעולות. 
מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

גוון בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »