צביעת מעקה​

למען הביטחון ובשביל הבטיחות, כל מעקה חייב להיות מעוגן היטב למקום. העיגון נעשה באמצעות ברגים חזקים או באמצעי עיגון מאושרים ותקניים אחרים. המעקות נותנים לנו נקודת משען כאשר אנו עולים או יורדים במדרגות וניתן למצוא אותם גם במרפסות, בגגות, בבתים או בבנייני משרדים ודירות. עם הזמן, טבעו של המעקה להתיישן ואז, נדרשת מלאכה מקצועית של צביעת מעקה. יש לכם בבית מעקה שהחליד או כזה שצבעו התקלף? אל חשש, חברת גוון בצבע מגיע ותחדש לכם כל מעקה, בזמן קצר. מציעים גם שירותים נוספים – צביעת שער, צביעת משקופים, גדרות, חלונות ועוד. 

גוון בצבע, לתוצאות מעולות ללא פשרות
השיטה המועדפת עלינו לצורך צביעת מעקה הינה שיטה מהירה ומדויקת בעת ובעונה אחרת. אנו לא נעזרים במברשת ובדלי עם צבע וגם לא ברולר, ספוגים או מכחולים. את המשימה המוטלת עלינו, צביעה של מעקות, צביעת חלונות, מתכות, אלומיניום או כל חומר אחר, אנו מבצעים בהתזה. לא מדובר בשימוש בספרי צבע כי אם בצבע איכותי שאותו אנו מתיזים באמצעות מכשירי התזה בלחץ. את הלחץ קובעים בהתאם לסוג העבודה כדי שפיזור הצבע יהיה אחיד, כדי שהביצוע יהיה מדויק וכדי שהתוצאות תהיינה מעולות, בלי שום פשרות. 

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:
כאשר אנו מגיעים בכדי לבצע צביעת מעקה, נקפיד לנקות אותו היטב לפני תחילת העבודה עצמה. הניקוי היסודי נועד בכדי שהצבע הטרי יתפוס אחיזה במעקה וכדי שהתוצאה תחזיק מעמד לאורך שנים, בחזות נקיה וכמו חדשה. כל מטלה, צביעת גדר או חלון, מעקה או מסגרת, תתבצע לאחר שאנו מכסים את סביבת העבודה בכיסויים. הכיסויים הללו מאפשרים הימנעות מלכלוך. כך אנו מבטיחים סביבה נקיה לחלוטין, למרות שאנו לא מפרקים ברגים ולא מסירים מעקות, דלתות או חלונות. כל עבודה נעשית באתר הלקוח, בלי לפגוע בשגרת החיים או העסקים. 

כל צבע וכל גוון, בשבילכם 
ביכולתנו להשלים צביעת מעקה בכל מקום – בפנים או בחוץ. אנו ערוכים לצבוע היטב מעקות רגילים או מעוצבים, ממתכת, אלומיניום או חומרים אחרים. אין משימה שתהיה קשה או מורכבת בעינינו – את הכל כבר ראינו ואת הכל עבר עשינו. צביעת שער, דלת, חלון או גדר, כל מה שתזמינו, נגיע ונבצע. 
כל צביעת מעקה וכל צביעת חלון, את הכל אנו עושים בקפדנות הידועה. תמיד אנו מספקים גם אחריות ללקוח, שכן אנו מאמינים ויודעים שהצבע שלנו מחזיק מעמד ונראה כחדש שנה אחר שנה. אם גם אתם רוצים שירות צביעת חלונות עם אחריות נלווית, אל תהססו לפנות אלינו. אנו עומדים בלוחות זמנים ומעניקים אחריות ל-5 שנים. אז אם יש לכם מעקה שתרצו לחדש או שתרצו להזמין צביעת גדר, פנו לגוון בצבע. כל גוון וכל צבע, לכל אחד בכל מקום. אנו עושים את המקסימום בכל עבודה ובשביל כל לקוח. 
מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

גוון בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »