איך מתבצעת עבודת צבע לאלומיניום?

למרות שמעולם לא התארחנו אצלכם, אנחנו יכולים לומר בוודאות כמעט מלאה כי בביתכם ישנם פתרונות העשויים אלומיניום. אם תסתכלו סביבכם כעת, תראו לבטח חלון, שער, דלת או סורג מאלומיניום. מצאתם? אנחנו בגוון בצבעמבצעים עבודות צבע לאלומיניום בסטנדרט הגבוה ביותר! כמהים לזריקת צבעמרעננת, חדשה ומעוצבת בבית או במשרד? נוכל לצבוע בהתזה את כל חלומותיכם העיצוביים!

אז איך אנחנו צובעים אלומיניום?

אנו דוגלים בשקיפות מולכם ומעורבות שלכם בכל התהליך. מכאן, שחשוב לנו מאד להציג בפניכם את שיטת העבודה שלנו. כל פרויקט צבע לאלומיניום שאנחנו לוקחים על עצמנו, מתבסס על שיטת ההתזה. יתכן ובשלב זה מבליחה לראשכם השאלה: “מדוע דווקא התזה על פני שיטות צביעה אחרות?”, והתשובה היא שצביעה בהתזה מגלמת בתוכה 2 יתרונות עיקריים:

  • חיסכון בזמןמאחר שאנו מתיזים, אין צורך בפירוק והרכבה של חלקים שונים. לדוגמא: צביעת דלת אלומיניום בהתזה אינה מותנית בפירוק והרכבת הדלת. המשמעות היא שפרויקט הצביעה מושלם מהר יותר, וכך נחסך מכם חוסר הנוחות הזמני.
  • חיסכון כספיכשעבודת הצביעה קצרה יותר, אתם משלמים פחות! עד כה נמנעתם מחידוש הצבע של פתרונות אלומיניום רק מאחר שלא רציתם להשקיע תקציבי עתק? צביעת אלומיניום בהתזה היא המענה המושלם עבורכם!

“צבע לאלומיניום בהתזה עלול ללכלך את כל מה שמסביב, לא?”

אנחנו לא יודעים מהו הסטנדרט אצל אחרים, אך יודעים בוודאות שאיתנו אתם יכולים להיות רגועים. מדוע? משום שלפני שאנחנו מתיזים צבע, אנחנו מבצעים עבודת הכנה יסודית. לדוגמא: נניח שאתם מעוניינים לצבוע את סורגי הבטן שעל החלון. לפני הצביעה, נעטוף את כל מה שמסביב ואינו מיועד לצביעה. כך, אנחנו ואתם יכולים לשלול כל חשש ל”חגיגת צבע” שתצא מכלל שליטה.

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:

“אתם דואגים לנקות את האלומיניום לפני הצביעה?”

זו שאלה מצוינת! כידוע, עבודת צבע איכותית מותנית בעבודת הכנה יסודית. בין היתר, היא כוללת ניקוי יסודי של האלומיניום משכבות של אבק, שומנים וכיוצא בזה. רק דמיינו לעצמכם איך יראה צבע על דלת, שער או חלון שלא נוקו טרם הצביעה. לשאלתכם, אנו מבצעים עבודת הכנה לפני כל פרויקט צביעת אלומיניום!

ורק בכדי להפוך יומכם צבעוני אפילו יותר…

אנו מאמינים כי עם השקעתכם הכספית, מגיעה לכם תמורה ראויה: עבודת צביעה איכותית – בסטנדרט הגבוה ביותר! לתפישתנו, מגיע לכם דבר נוסף: תעודת אחריות על העבודה שביצענו. מסיבה זו, רגע לפני שנלחץ ידיים ונודה לכם על שבחרתם בנו, נעניק לכם תעודת אחריות על עבודת צבע לאלומיניום התקפה ל- 5 (!) שנים! 

כעת, כשאתם יודעים קצת יותר על שיטת העבודה שלנו ותנאי השירות, נותר לכם רק דבר אחד: לבחור את גוון הצבע המועדף עליכם! ואנחנו? נדאג כבר לכל השאר! לפרטים נוספים אודות צבע לאלומיניום עם “גוון בצבע”, התקשרו כעת – 072-33-80-405

מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

גוון בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »