צביעת ארונות מטבח – מהי השיטה המומלצת ביותר?

כשרכשתם את המטבח שלכם, יתכן שהבטיחו לכם כי “זהו מטבח לכל החיים!”. האם באמת יש מטבח לכל החיים? בעוד הפונקציונאליות והאיכות של המטבח יכולות להחזיק שנים, המעטפת העיצובית שלו, קצת פחות. אנחנו אמנם לא יודעים איזו משאלה אסתטית-חזותית פועמת כעת בליבכם, אך יודעים כי תוכלו להגשימה עם צביעת ארונות מטבח בשיטת ההתזה!

הצבע שעל ארונות המטבח כבר לא מרגש אתכם, ובא לכם להתחדש בצבע שירומם את מצב הרוח והסגנון בבית? לנו ב”גוון בצבע” יש מתכון שהצלחתו מובטחת לכם! אז שנצבע?

צביעת ארונות מטבח בהתזה – מדוע דווקא שיטה זו?

רק אתם תקבעו באיזה צבע לחדש את ארונות המטבח ועל בסיס איזו שיטה. ואנחנו? מוכרחים לספר לכם על שיטת ההתזה ועל היתרון הבולט שלה: צביעת ארונות מטבח בהתזה, מהירה משמעותית בהשוואה לשיטות הצביעה האחרות. המשמעות? לא משנה כמה גדול המטבח שלכם וכמה דלתות תרצו לצבוע, הרי שהבית לא יהפוך להיות “אתר שיפוצים”. אנחנו ב”גוון בצבע” לא רק צובעים בשיטה היעילה והמהירה ביותר, אלא מבצעים אותה גם ביעילות רבה הודות לשליטה שלנו בטכניקה. שלא כמו תבשילים שהכנתם דורשת המון שעות, צביעת המטבח בהתזה לוקחת מעט מאד זמן!

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:

שלא תטעו לרגע: העובדה כי מדובר על צביעה בהתזה, לא אומרת כי עליכם להסתפק במגוון מצומצם של צבעים. לבחירתכם מגוון עשיר (!) של צבעים באמצעותם ניתן יהיה לחדש את ארונות המטבח. אז מהו הצבע שלכם?

איך נוכל להבטיח צביעה מושלמת לארונות המטבח שלכם?

אנחנו לא מסתפקים אך ורק בהתזת הצבע (אם כי זו אפשרות). מאחר שנראות הארונות ושביעות רצונכם חשובות לנו, אנחנו מתעקשים לבצע שלב מקדים: שיוף וניקיון הארונות במטרה להגיע למרקם חלק ככל הניתן לפני הצביעה. יתכן שישנם כתמי שומן וגם אבק שהצטברו על הארונות, כאשר מבלי שאלו ינוקו תחילה קיים החשש כי הצבע שיותז לא ייתפס כנדרש. אנו נשקיע את כל הזמן שיידרש בהכנת משטחי הצביעה, כך שהתוצאה הסופית תהיה לא פחות ממרהיבה!

ובמידה שאתם תוהים לעצמכם כעת: “ומה לגבי אחריות?”, הרשו לנו להקדים את שאלתכם עם עובדה חשובה: אנחנו מעניקים ללקוחותינו 5 (!) שנות אחריות על העבודה שלנו. ואתם? יכולים לבשל ולארח בראש שקט!

“ארונות המטבח שלי מעץ. שיטת ההתזה תתאים לי?”

במידה שארונות המטבח שלכם מעץ, יתכן שעיצובו שואב השראה מהאלמנטים הכפריים. אתם רוצים לשדרג את הניחוח הכפרי לסגנון מודרני יותר? אין שום בעיה: צביעת ארונות מטבח בשיטת ההתזה, רלוונטית גם לארונות העשויים עץ. למעשה, השיטה מתאימה לכל סוגי הארונות והמשטחים!

לא רק התבשילים ראויים ל”צבע”, אלא גם ארונות המטבח שלכם! לפרטים נוספים אודות צביעת ארונות מטבח בהתזה עם “גוון בצבע”, התקשרו אלינו כעת – 072-33-80-405

מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

גוון בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »