מעצבים, מתחדשים, צובעים – על צביעת תריסי גלילה

תריסי הגלילה מאפשרים לכם לשלוט לדיוק ברמת ההצללה/הארה שתרצו בחלל. כמו כן, במידה שיש ברשותכם תריס גלילה חשמלי, הרי שפתיחתו וסגירתו נשענות על לחיצת כפתור. ובקיצור: חוויה! ומה חסר לכם בכדי ליהנות מהתריסים שלכם בצורה מקסימלית? מאחר שהגעתם אל “גוון בצבע“, אנו מנחשים כי התשובה היא: צבע חדש! 

עייפתם מהצבע האפור הבנאלי? הצבע הלבן תפל עיצובית לטעמכם? אנחנו מומחים בשירות צביעת תריסי גלילה! מלבד שיטת צביעה מעולה, צבעים איכותיים וצוות מקצועי, אנו מתחייבים על דבר נוסף: 5 שנות אחריות! לא תצבעו?

צביעת תריסי גלילה – מהו הטיימינג המושלם?

אז מתי כדאי לצבוע את התריסים? מניסיוננו, הטיימינג המושלם הוא לפני ריהוט החלל (הבית או העסק). מאחר שהצביעה נשענת על התזה, ככל שישנם פחות רהיטים/אביזרים בחלל, כך טוב יותר. ובכל זאת, גם אם אתם מתגוררים בדירה/עובדים בעסק שבו תרצו לחדש את הצבע על תריסי הגלילה, נוכל לעשות זאת עבורכם. לפני הצביעה נפנה ציוד ונעטוף את כל הנדרש (לדוגמא: מסגרת החלון), כך שתובטח לכם תוצאה מרשימה, “נקייה” ובלתי מתפשרת!

רוצים צבע חדש בגימור מעולה?
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנו נגיע מוכנים ומצוידים
כי יחד איתנו, הכל עומד להיראות אחרת ובזמן קצר: - מלאו פרטים:

השותפים לדרך​:

אז איך בוחרים את הצבע החדש לתריסים?

ראשית, נדגיש: מאחר שתכלית הצביעה היא עיצוב מחדש ועיצוב הוא עניין של טעם, לא נכון ליצור תחימה שבין “צבעים מומלצים!” ל”צבעים שלא כדאי לבחור בהם”. הבית/העסק של כל אחד מעוצבים בסגנון אחר לחלוטין, מרוהטים בריהוט שונה וגם לדיירים/בעלי העסק סגנון עיצובי אחר אליו הם נוטים. בשורה התחתונה: בחרו לעצמכם את הצבע שמעורר בכם רגשות נעימים ושמתאים לתריסים בחדר הספציפי. 

ישנם לקוחות המבקשים לצבוע רק צד אחד (חיצוני/פנימי), אך גם כאלו שמעוניינים בצביעת שני הצדדים. כך או כך, מומלץ מאד להתחשב בהשפעתו של הצבע על החלל – החיצוני או הפנימי. לדוגמא: 

  • במידה שאתם מעוניינים לצבוע את התריסים בחדר השינה, בחרו בצבע נעים – כזה שנוכחותו משרה שלווה ושקט. אופציות טובות: לבן ואפור בהיר.
  • בוחרים להשקיע בפרויקט צביעת תריסי גלילה במטבח? אפיינו את סגנונו העיצובי (כפרי, מודרני, סקנדינבי?), וחשבו איזה צבע מבין מניפת הצבעים העשירה הוא המתאים ביותר למטבח. אלו “רק” התריסים שנצבעים, אך בעת שהם סגורים נוכחותם העיצובית גדולה מאד. 
  • בוחרים לצבוע את תריסי הגלילה התוחמים בין הסלון למרפסת? תוכלו לבחור בצבעים שונים, כך שצד אחד יתאים עיצובית לעיצוב הסלון, ואילו הצד השני לעיצוב המרפסת.

 

מה אנחנו יודעים לעשות? הסתכלו בעצמכם!

יש לכם תריסי גלילה שכבר זמן רב אתם רוצים לצבוע? אתם מוזמנים לפנות אלינו ברגע זה לשיחת ייעוץ-היכרות. עם זאת, במידה שחשוב לכם (ואנחנו בטוחים שחשוב לכם!) לדעת לפני מהו סטנדרט הביצוע שלנו, תוכלו להיכנס כעת ללשונית “גלריה”. שיתפנו מספר תמונות “לפני ואחרי”, כך שתוכלו להתרשם מאיכות הצביעה בשיטת ההתזה.

למידע נוסף אודות צביעת תריסי גלילה, התקשרו כעת – 072-33-80-405

מאמרים נוספים

עבודות מסגרות

גוון בצבע- צביעת עבודות מסגרות חלונות האלומיניום נפוצים כיום במיוחד בבתים ודירות. פעמים רבות ועם זמן שעובר נוצר צורך לחדש את הצבע ולהוסיף קצת גוון

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *